Alpaku Sala piedāvā

  • alpakas iegādei - mazuļus un pieaugušas pieradinātas alpakas, konsultācijas audzētgribētājiem /audzetajiem/
  • alpaku vilnas dziju un adījumus ( skatīt sadaļu "VEIKALIŅŠ") , alpaku melno zeltu
  • izzinošu atpūtu ģimenēm un ceļotāju grupām: - baudīt alpaku sabiedrību dabas skaņās bez cilvēku “burziņa” – katrai grupai rezervēts savs laiks;                                                                                                                       - uzzināt par alpakām visu, ko zinām mēs    
                                                                                     - redzēt un just Latvijas alpaku gadalaikus kopā ar savu ģimeni un mūsu alpaku saimi

EKSKURSIJAS Alpaku Salā 

Audzētavas apmeklējums - stāstījums un varbūt kāda no alpaku gadalaika izpriecām  5 Euro no personas ( minimālā ekskursijas cena ir 25 Euro neatkarīgi no personu skaita ). Bērniem līdz 5 gadu vecumam - par brīvu. 

Mazākais plānotais laiks, lai iepazītu šos mazākos kamielīšus – 60 līdz 90 minūtes. Būs arī sezonas piedāvājums - "prāta izvējošanas tūre ar alpaciņām".

Alpaku Sala Kamilla

Apmeklējums iespējams  iepriekš rezervējot laiku esam audzētava un gaidām jūs jums atvēletajā laikā. Ja tomēr esat neplānoti mūsu pusē - zvaniet, varbūt mums ir brīvs laiks ( bet nevaram apsolīt, ka katrreiz tā būs).  Paldies par sapratni!

Iespējams norēķināties ar maksājumu kartēm un bankas pārskaitījumu. 

SVARĪGI ! ! ! Alpakām ir sava ēdienkarte un diēta - apmeklētājiem nedrīkst barot alpakas !

Alpaku Salā suņi nav gaidīti viesi, jo mūsu alpakas tos uztver kā ienaidniekus un var savainot suni. Alpakas fotografēt drīkst tikai ar mūsu atļauju.

Izvēlieties sezonai un pastaigai dabā piemērotu apģērbu, lai dabu varētu baudīt nesteidzoties, jo visu mūsu drošības labad - ekskursija notiek ārā, saskarsmes vietas tiek dezinficētas.

Papildus iespējas - izbrauciens ar vēsturisku armijas auto (vienojamies iepriekš) Ir atsevišķs piedāvājums.  Organizētajām  TŪRFIRMU EKSKURSIJĀM  ( kad ir atļautas šādas ekskursijas) papildinformācija zvanot 29555547 vai 28810088.  

KONSULTĀCIJAS topošajiem alpaciņu īpašniekiem info sadaļā /audzetajiem/apmacibas/

Pirkumu grozs